Çevrenize Duyurabilirsiniz

Birşeyyap Paketlerini ne kadar çok insan ile buluşturabilir ve ne kadar çok kartpostalı İHH Dünya Yetimhanelerinde kalan çocuklarımıza hediyeniz olarak ulaştırabilirsek o kadar başarılı olacağımıza ve  Patani bölgesinde inşa edilecek olan yetim okulumuzu en hızlı  şekilde tamamlayabileceğimize inanıyoruz.

Her paket ve yapılan her yardım yetimhanemize bir tuğla, gönderilen her kartpostal ise yetim çocuklarımızın yüzünde bir gülümseme, gönüllerinde bir ferahlık ve mutluluk olacaktır.

Bu çalışmalarımıza destek olmak isteyen sizler de Birşeyyap Paketleri‘ni daha geniş kitlelere ulaştırabilir, proje ve kampanyadan haberdar olmalarını sağlayabilirsiniz.

  • Çevrenize, dostlarınıza ve ailelerinize anlamlı bir hediye olarak sunabilirsiniz.

Yakınlarınıza hediye edeceğiniz Birşeyyap Paketi’nin içerisindeki kartpostalı doldurarak onlar da bir yetim çocuğumuza hediye olarak gönderebilirler. Hediyeleşmenin hayrına bir yetimi mutlu etmenin hayrını ve onun geleceğine yönelik bir umudu da ekleyebilirsiniz.

  • İş arkadaşlarınızla birlikte Birşeyyap Paketleri’ni edinebilir, bir sosyal sorumluluk davranışı olarak projeye destek verebilirsiniz.
  • Birşey yapmak için yapabileceğiniz çok şey var.